Sivil Yaşam Derneği | Biz Kimiz?
271
page-template-default,page,page-id-271,page-parent,page-child,parent-pageid-124,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Bizim hikayemiz 2013 yılında başlayan bir gönüllülük ve sivil toplum hikayesi. Gençlerin kendi potansiyellerini keşfettiklerinde neleri başarabileceklerinin hikayesi. Ve aktif katılımın gençlerin hayatını nasıl değiştirebileceğinin en güzel örneği.

 

2013 yılında Mayıs ayında Bursa’da uluslararası proje ve çalışmalarda yer almış bir grup genç tarafından kurulan Sivil Yaşam Derneği uluslararası benzer kuruluşların çalışma ve tecrübelerini detaylıca analiz etmesi, amatör ruhla profesyonel işler yapma mottosunu temel felsefe edinmesi, kurumsallaşma ve büyüme yolunda gençlerin içindeki enerjiyi açığa çıkarması ve kendisine büyük ama gerçekçi hedefler koymasıyla hızlı bir şekilde büyümüştür. Bugün Türkiye’nin onlarca şehrinde binlerce gönüllüsü, 19 ulusal yöneticisi ve Akademik Danışma Kurulu ile çalışan bir Sivil Yaşam Derneği olarak ülkemizin gençlerini gönüllülük yapmaya davet etmektedir.